Rajtlista: HEALTH RUN

Egyéni indulók

Félmaraton (21,1 km)

Férfi nevezők

RajtszámNév
2200006 Vincz Szabolcs
2200013 Aradi Gábor
2200020 Rónai András
2200023 Gyuri Zoltán
2200041 Kondics Marcell
2200059 Török Gábor
2200077 Pintér Gábor
2200080 Szabó István
2200093 Merényi Attila
2200112 Girst Péter
2200123 Dergán Ádám
2200147 Szalay Krisztián
2200149 Kovács Dávid
2200153 Bodor Norbert
2200172 Papp László
2200178 Kaczur András
2200188 Siklósi István
2200198 Horváth János
2200262 Földesi István
2200268 Kasza Tibor
2200273 Krizsán Zsolt
2200327 Berger Adrián
2200375 Sepetyuk Sándor
2200378 Tóth Zoltán
2200416 Varga Viktor
2200433 Pósán Balázs
2200434 Bozóki Gábor
2200456 Veréb András
2200483 Cech Gábor
2200527 Dobos Attila
2200530 serman jános
2200544 Tóth Árpád
2200546 Imecs Ádám
2200571 Nagy Roland

Női nevezők

RajtszámNév
2200002 Schurmann Szilvia
2200022 Várnagy Viktória
2200031 Hegedűs Anikó
2200038 Kiska Andi
2200050 Grabecz Zsófia
2200052 Kovács Csilla
2200054 Dr Karagics Judit
2200057 Bognár Beáta
2200066 dr. Svajda Melinda
2200092 Merényi Böbe
2200121 dr. Barabás Katalin
2200146 Hetesi Zsófia
2200148 Antal-Türk Nikolett
2200156 Huszti Andrea
2200162 Isó Nikolett Viktória
2200179 Dvorácskó Dóra
2200199 Erdős Ágnes
2200211 Nagy Judit
2200236 Miklós Enikő
2200240 Eszes Erzsébet
2200269 Singlár Zsuzsanna
2200293 Figula Erzsébet
2200303 Kaszás Mária
2200354 Fekete Mária
2200465 Brucker Amanda
2200507 Karnis Judit
2200524 Bús Melinda
2200576 Nagy Edit
2200579 Angela Šuverová
2200597 Kékes Szilvia

Negyedmaraton (10,5 km)

Férfi nevezők

RajtszámNév
2200005 Tóth Gergő
2200011 Gábor Varga
2200015 Tolnai Krisztián
2200091 Szilva Márk
2200096 Lahovicz Zoltán
2200101 Szabó Richárd
2200103 Petőcz Ferenc
2200104 Petőcz-Szabó András
2200115 Kovács Zoltán
2200125 Gondi Szilveszter
2200126 Hajas Sándor
2200133 Mészáros Péter
2200135 Marton János
2200137 Miletics Zsolt
2200143 Carlos Sousa
2200183 Stomp Gábor
2200185 Takács Gergely
2200186 Bencze Árpád
2200192 Csizmadia Tamás
2200209 Lakatos Péter
2200212 Gyóni László
2200218 Czigány Ferenc
2200221 Tari István
2200223 Sóskuti Zoltán
2200247 Tóth Roland
2200254 Boda Gábor
2200271 Boros Adam
2200276 Teplicsek István
2200279 Turcsán Ferenc
2200292 Devecz Dorián
2200306 Ribes Attila
2200316 Bárdos Csaba
2200337 Teleky Béla
2200341 Dankó Péter
2200342 Molnár Zsolt
2200390 Biró Krisztián
2200402 Pölczman Bálint
2200419 Jaczura Zoltán
2200421 Szendrey Gábor
2200426 Rittling Tamás
2200457 Laszlo Papp
2200461 Szabó László
2200494 Fehérvári Bence
2200505 Réti Attila
2200511 Kósik László
2200514 Kucsera László
2200515 Rózsár Ádám
2200518 János Hajdu
2200521 Rigó Attila
2200548 Tóth Márton
2200552 Réz András
2200580 Koppendorfer Tamás
2200581 Janó Szabolcs
2200613 Káplár Tibor
2200619 Dr. Siket István

Női nevezők

RajtszámNév
2200001 Pákozdi Bettina
2200004 Szényi Sarolta
2200016 Szitás Eszter
2200018 Gyallai Henrietta
2200024 Viglásiné Tóth Andrea
2200026 Teszár Eszter
2200028 Adorján Liza
2200034 Füzi Lilla
2200035 Ruzsicska Yvette
2200039 K. Ruthard Anita
2200042 Mikuska-Tóth Judit
2200047 Marietta Kecskés
2200049 Grabecz Dóra
2200055 Barna Ferencné Lábos Nikolett Ga
2200061 Kata Balazsinné Horváth
2200065 Tulipán Erika
2200071 Nagy Beatrix
2200073 Zajácz Zsófia
2200074 Horváth Dalma
2200081 Szűcs Katalin
2200083 Hegedüs Dóra
2200084 Kovács Judit
2200088 Tóth-Tölgyesi Éva
2200090 Bartha Mirella
2200094 Haász Anikó
2200100 Kovácsné Gila Erzsébet
2200111 Vizkeletiné Szabó Krisztina
2200113 Nagy Bettina
2200114 Bikfalvi Viktória
2200118 Kovács Tünde
2200119 Tóth Klaudia
2200122 Pillerné Kiss Erzsébet
2200124 Galasi Gabriella
2200129 Szabó Alexandra
2200131 Varga Jánosnè
2200132 Berta Helèn
2200138 Tellerné Kovács Andrea
2200139 Teller Enikő Beatrix
2200140 Adrienn Kapitány
2200141 Takács Tünde
2200144 Lajkó Csilla
2200145 Nemes Bettina
2200151 Dely Margaret
2200152 Dr. Csatlós Nelli
2200159 Csatóné Valkai Lídia
2200171 Pál-Ágfalvi Veronika
2200177 Bánkuti Henrietta
2200180 Utiné Kiss Anita
2200182 Kovácsnė Molnár Mónika
2200184 Héver Annamária
2200190 Csécsei Renáta
2200191 Suba Valéria
2200193 LÁNYI SZILVIA
2200196 Borbély Brigitta
2200202 Dr. Németh Dolóresz
2200207 Nagy Mariann
2200210 Szabó Csilla
2200220 Köhler Krisztina
2200225 Fülöp Ilona
2200227 Herczeg-Varga Anita
2200228 Ágota Bernadett
2200235 Majzik Erika
2200241 Tóth Edina
2200244 Majoros Csilla
2200245 Dubniczki Csilla
2200248 Baginé Kerber Szilvia
2200257 Muhar Mónika
2200264 Fodor Cindy
2200265 Horváth Alexandra
2200270 Szakolczainé Suskó Ágnes
2200274 Fazekas Éva
2200283 Nyisztor Edina
2200285 Stumpf Bernadett
2200288 Varga- Miliou Afroditi
2200291 Tóth Krisztina
2200300 Csatári-Kardos Anikó
2200301 Csonka Valéria
2200305 Takács Vivien
2200307 Kovácsné Makó Erika
2200311 Csipe Enikő
2200312 Kempa-Tóth Angéla
2200332 Urbán Mária
2200340 Tomori Ildikó
2200344 Huszka Edit
2200360 Vízhányó Emília
2200367 Wahby Edit
2200377 Csősz Tímea
2200385 Sziraky Andrea
2200388 Petki Ildikó
2200396 Gál-Balogh Réka
2200398 Barna Zsófia
2200439 Tóth Barbara
2200440 Rácz Istvánné Pál Krisztina
2200447 Nodari Anikó
2200448 Gesztesi Anita
2200449 Ördög Katalin
2200476 Berkes Krisztina
2200492 Dr. Kuti Nikoletta
2200497 Molnárné Petővári Mónika
2200498 Deli Orsolya
2200504 Réti-Fedor Mónika
2200509 Dobay Ivett
2200510 Kovács Éva
2200520 Péterné Holló Klaudia
2200547 Hegedüs Melinda
2200559 Pintér Ágnes
2200562 Frey Ágnes
2200565 Szabóné Vitális Anikó
2200569 Bárdosné Györfi Klára
2200574 Hortobágyi Mónika
2200585 Kató Olga
2200588 Tóth Mária
2200601 Líber Tímea
2200602 Sziráczkiné Virágos Kis Edit
2200616 Barna Réka

Nyolcadmaraton (5,25 km)

Férfi nevezők

RajtszámNév
2200085 Németh Zoltán
2200116 Mogyorosi Gabor
2200169 Lucza Barnabás
2200173 Mészár Zsolt
2200176 Tolnai Norbert
2200205 Szőke Károly
2200217 Nunkovics István
2200222 Nagy Róbert
2200237 Gulyás Botond
2200238 Varga János
2200308 Kovács Kristóf
2200313 Peter Bartho
2200321 Proity András Zoltán
2200330 Várkonyi Andor
2200374 Számadó Zsolt
2200376 Zágon Mihály
2200382 Kiss Sándor ( Sanya )
2200400 Dubai Martin
2200403 Lukács Ferenc
2200404 Kovács Ádám
2200412 Czuczor Attila
2200418 Pribeli Mihály
2200423 Nagy-Varga József
2200425 Füredi Gábor
2200431 Deák Bence
2200460 Takács László
2200464 Janek András Szabolcs
2200500 Eigner Ambrus
2200516 Csikós Gábor
2200534 Gulyás Zoltán
2200543 Rimaszombati András
2200555 Vági Gergely
2200560 Péntek Tamás
2200599 Gáll Sándor
2200607 Nemoda Zsolt
2200617 Lukács Zoltán Gábor

Női nevezők

RajtszámNév
2200007 Fölker Janka
2200010 Simonné Farkas Zsuzsanna
2200012 Horváth Éva
2200014 Fülöp Kata
2200017 Szücs Judit
2200025 Lencsés Enikő
2200033 Rujsz Gabriella
2200036 Havasi Nikoletta
2200037 Béltekiné Püspöki Katalin
2200043 Nádházi Szilvia
2200044 Bagyinszkiné Kaló Mária
2200053 Antal Dóra Andrea
2200056 Adonyi Katalin
2200058 Deuss-Gyenes Gabriella
2200060 Politzerné Czottner Ibolya
2200062 Dombóvári Judit
2200067 Paulik Beáta
2200068 Felsővári Csilla
2200070 Duffka Adrienn
2200079 Medgyesi Stefánia
2200086 Kovács Renáta
2200087 Halászi Zsuzsanna
2200095 Farkas-Simon Szandra
2200097 Domján Zita
2200102 Kreiszné Bazsó Emilia
2200105 Tóth Nikolett
2200106 Václav Ilona
2200107 Oszláncziné Bárdos Éva
2200108 Muntyán Magdolna
2200109 Marcsingó Bernadett
2200134 Dr. Mile Erika
2200150 Keller Bernadett
2200155 Magyar Malka
2200157 Rácz Ildikó
2200158 dr. Erdős Boglárka
2200163 KREUTZER PIROSKA
2200164 Szatmári Dóra
2200165 Kováts Dóra
2200166 Süveggyártó Anita Mária
2200167 Sámson Mária
2200168 Tamás Enikő Anna
2200174 FERENCZI BEÁTA
2200181 Duró Agnes
2200197 Kató Eszter
2200200 Gyurisné Hoffer Fanni
2200201 Égerszögi Beáta
2200206 Gyurkovics Dominika
2200208 Kis-Rózsa Valentina
2200219 Dr. Harkai Zsuzsanna
2200232 Tibai-Doór Tímea
2200242 Kocsis Lotti
2200243 Kovács Ildikó
2200250 Kovács Márta
2200251 Kiss Krisztina
2200255 Korpás Rita
2200266 Présel Boglárka
2200278 Szluháné Kövér Mónika
2200280 Váczy-Hübschl Anna
2200281 Nagyné Lődör Bernadett
2200282 Egyed Lili
2200284 Andra Tóth
2200294 Göröghné Szász Henriett
2200296 Halászi Emese
2200298 Molnár Fanni
2200302 Téglás Barbara
2200304 Papp Eszter Andrea
2200310 Takáts Lilla
2200314 Benkő Brigitta
2200319 Sükösd Klára
2200320 Perger Éva
2200322 Fáber-Heidt Anett
2200325 Boda Beatrix
2200329 Verebi Andrea
2200331 Csürke Judit
2200343 Drázsnyák Eszter
2200346 Páli Valentina Írisz
2200348 Virágh Beáta
2200353 Benkő Beatrix
2200365 Bóka-Szakály Katalin
2200368 Rithnovszky-Czeibert Katalin
2200373 Orbán-Teveli Tekla
2200381 Kiss-Fehér Éva
2200387 Horváth Eszter
2200391 Gulyás Judit
2200392 Vida Enikő
2200393 Kaszász Annamária
2200395 Kőrösi Viktória
2200405 Kovács Dorottya
2200406 Wieser Dóra
2200408 Prajczer Lilla
2200414 Csanaky Mónika
2200424 Ruszó Luca Réka
2200435 Földházi Györgyi
2200445 Szűcs Dóra
2200458 Papp Szonja
2200469 Kalmár Melitta
2200493 Horváth Gabriella
2200499 Kahlik Bernadett
2200501 Töthné Marton Ildikó
2200502 Wéber-Radványi Krisztina
2200526 Zemplén-Véber Virág
2200528 Kucsó Krisztina
2200529 Kucsó Dóra
2200531 Kovács Brigitta
2200533 Partos Gabriella
2200537 Andula Viktória
2200542 Bori Tiborné
2200551 Csuraj Vanda
2200557 Péntek-Tóth Tímea
2200563 Pásztor Renáta
2200564 Kövesdi Dorina
2200566 Vitek Andrea
2200570 Papp Erika
2200572 Monok Zsófia
2200573 Schuller Erzsébet
2200577 Varga Leonóra
2200593 Laczkó Bernadett
2200595 Kovács Réka Adrienn
2200600 Maráczi Aranka
2200605 Hajdú Réka
2200614 Marcsik Erzsébet
2200615 Nagy Judit
2200618 Farkas Barbara Viktória

Gyerek, kezdő, újrakezdő (2,5 km)

Férfi nevezők

RajtszámNév
2200029 Szendrei-Mikó Zoltán
2200064 Szente Hunor
2200161 Kondorosi Attila
2200187 Farkas Zsolt
2200189 Farkas Martin
2200215 Kárpáti Zoltán
2200258 Bakó Barnabás
2200260 Bakó László
2200324 Karsai Bence
2200372 dr.Kolarovszki Tamás
2200463 Lakatos Béla
2200474 Cseh Miklós Zsolt
2200488 Németh Zsolt
2200496 Varga Krisztián
2200519 Hajdu Benedek
2200561 Sipőcz Ádám
2200582 Szabó Szilárd

Női nevezők

RajtszámNév
2200003 Újházi Frézia Szandra
2200030 Kovács Mónika
2200040 Varga Erika
2200063 Szente Edit
2200078 Csordás Gáborné Ági
2200098 Lugosiné Fandl Éva
2200099 Pajor Dóra
2200120 Tislér Judit Anna
2200127 Hajas Kata Sára
2200128 Hajas Sándorné
2200136 Csörsz Anna
2200142 Jámbor Kíra Veronika
2200154 Árpás Krisztina
2200194 Tóthné Miklós Gabriella
2200195 Tóth Panna Réka
2200204 Szarvas Dóra
2200216 Kárpáti Dóra
2200233 Adorján Luca
2200234 Tibai Zorka
2200239 Hajduné Hoffer Marianna
2200256 Csics Róbertné
2200259 Bakó Zsófia
2200261 Bakóné Bangó Hajnalka
2200272 Biró Mónika
2200295 Görögh Zsóka
2200299 Kovács-Tirpák Orsolya
2200309 Kovács Lili
2200318 Borza Szená
2200384 Muhel Tamara
2200394 Török-Keresnyei Anna
2200409 Fülöp Réka
2200411 Tombor Adrienne
2200427 Pálfi Marianna
2200432 Kissné Babály Bettina
2200466 Kalmár Loretta
2200478 Szabó Eszter
2200486 Marton Gabriella
2200490 Juhász Éva
2200517 Tari Katalin
2200539 Bartho Greta
2200540 Bartho Aliz
2200545 Tóth Kata Sára
2200554 Szladek Andrea
2200567 Vida Anna
2200583 Kállay Anikó
2200584 Emese Gyenes
2200589 Koplányi-Marton Lilla

Kerékpáros (25 km)

Férfi nevezők

RajtszámNév
2200335 Hornyák Loránd
2200338 Szilva Márk
2200359 Sipos Tamás
2200366 Vajda Viktor
2200371 Szabó Ábel
2200410 Pap Gergely
2200413 Magasvári Ákos
2200417 Leskó András
2200429 Bérczi Máté
2200541 Mezei Zsolt Béla

Női nevezők

RajtszámNév
2200252 Baján Szilvia
2200297 SZABÓ LÁSZLÓNÉ
2200326 Detkó Diána
2200328 Tunyoginé Faragó Aliz
2200336 Hajós Zília
2200347 Nász Nikolett
2200349 Vincze Éva
2200355 Wendelinné Farkas Zsanett
2200356 Vajda-Marton Nikolett
2200379 Fedor Judit
2200389 Szabó Letti
2200422 Pozsár Mónika
2200428 Adamecz Tímea
2200443 Lakó Erika Noémi
2200450 Ágoston Eszter
2200451 Tarcali Krisztina
2200462 Szabó Barbara Szonja
2200477 Wéber Vanda
2200578 Bauer Petra
2200590 Korpás Rita
2200591 Gyurisné Hoffer Fanni

Kerékpáros (50 km)

Férfi nevezők

RajtszámNév
2200436 Gyimesi Zoltán
2200481 Tátorján Mihály
2200491 Erki István
2200522 Molnár Sándor
2200525 Máté Martin
2200550 Farkas Ádám
2200556 Sztojcsev Zsolt
2200558 Borbély József Zoltán
2200603 Szabó Norbert

Női nevezők

RajtszámNév
2200339 Balaton Edit
2200370 Fodor Hanna
2200383 Gombás Szabina
2200430 Varga Judit
2200482 Gyimesi-Pór Beáta
2200538 Imre Zsüliet
2200549 Szabó Edit
2200592 Làzs Anita

Kerékpáros (100 km)

Férfi nevezők

RajtszámNév
2200333 Szabó Máté
2200351 Vadnai Tamás
2200361 Tardy Balázs
2200362 Szabó Ádám
2200399 Mérész Dávid
2200444 Papp László
2200459 Matuszczak Róbert
2200513 Sasvári Ferenc

Női nevezők

RajtszámNév
2200213 Mocsári Alexandra
2200397 Lányi Brigitta Tímea
2200442 Konkoly Thege Viktória
2200512 Eper Mónika

Csapatok

Negyedmaraton (10,5 km)

Edzők és tanítványaik
2200170 Gyengéné Horváth Adrienn
2200608 Gyenge László
2200609 Latorcainé Póda Emese
2200610 Latorcai Gergely
2200611 Simon György
2200612 Hrabovszki György

Nyolcadmaraton (5,25 km)

Agility Running NOcontact Team
2200363 Vágó Judit
2200467 Dajka Andrea
2200468 Bohony Brigitta
2200470 Fazekas Ágnes
2200471 Somogyvári Márta
2200472 Fazekas Péter
2200473 Kovács László
2200475 Káli Anita
2200479 Darmstadter Anett
2200484 Vágó Zoltán
2200487 Vella Anikó
2200503 Kornhoffer Mónika
2200598 Kulisity Petra

Gyerek, kezdő, újrakezdő (2,5 km)

ND Nonprofit Zrt.
2200446 Kovácsné Keszler Kornélia
2200452 Ágoston Eszter
2200453 Szűcs Józsefné
2200454 Kocsisánné Tímár Rita
2200455 Flóris Mónika

Kerekesszékes és handbike-os indulók

Félmaraton (21,1 km)

Férfi nevezők

RajtszámNév
2200045 vaszil györgy

Negyedmaraton (10,5 km)

Női nevezők

RajtszámNév
2200075 Orbán Csilla

Nyolcadmaraton (5,25 km)

Férfi nevezők

RajtszámNév
2200535 Gulyás András

Női nevezők

RajtszámNév
2200229 Baranyai Réka
2200231 Baranyai Réka
2200267 Lőrincz Dominik

Gyerek, kezdő, újrakezdő (2,5 km)

Férfi nevezők

RajtszámNév
2200009 Lőrincz Dominik
2200508 Soha Tamás Bendegúz

Női nevezők

RajtszámNév
2200032 Kovács Alexa

Kerékpáros (50 km)

Férfi nevezők

RajtszámNév
2200575 Nagymáté Sándor

Aktuális versenyeink

2020.06.05 - 07 — HEALTH RUN
Az Év Honlapja Különdíj 2016
Az online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja, MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013
Az online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja, MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013
Bankkártya adatai áruházunkhoz nem jutnak el.
Minden jog fenntartva! © VirtualFutok.hu 2016-2020